NAONI Orchestra. Світові хіти на народних інструментах (відео)

0
1197

Зазвичай, коли чуємо про оркестр народних інструментів, то уявляємо концерт у кращих національних традиціях, із виконанням усіх народних мелодій та композицій найвидатніших українських композиторів. Уявіть, коли раптом відомий „Козацький марш“ у виконанні на трембітах, плавно переходить в один із найпопулярніших світових хітів.

NAONI Orchestra єдиний в Україні професійним оркестром народних інструментів, яким вже 35 років керує лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України професор Віктор Гуцал.

Їхня нова програма, з якою гастролюють містами України та за кордоном, „Найкращі світові хіти і саундтреки“ — це мікс світових музичних шедеврів, які впізнають з перших нот. The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd та ще багатьох інших, саундтреки з улюблених фільмів — „Таксі“, „Пірати Карибського моря“, „Титанік“, „Місія нездійсненна“, „Мисливці за привидами“, хіти гуртів „Океан Ельзи“, „Скрябін“, звучать в новому аранжуванні з особливим шармом, завдяки звучанню 40 народних інструментів — зозулька, теленка, бербениця, рубель, кувиця, тулумбас, бугай, береста, бухало, козобас — подібного набору інструментів не має жоден професійний колектив у світі.

Спеціальний гість концертної програми, яка для львів’ян 21 травня прозвучала двічі зі сцени Театру ім. Марії Заньковецької, — фіналіст проекту „Голос країни“ Аніс. Несподіваним подарунком для львів’ян від NAONI Orchestra була Львівська батярська пісня “Бувай ми здорова”.

Наталія ПАВЛИШИН

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.