На унікальну симфонічну програму кличуть у Львівській філармонії

206
Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика
Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика

Унікальна програма з творів відомої сучасної американської композиторки китайського походження Вонґ Джі та майстрів європейського романтизму Ріхарда Штрауса та Антоніна Дворжака звучатиме 20 серпня. Виконавці: Академічний симфонічний оркестр під батутою всесвітньо відомого українсько-американського диригента Теодора Кухара.

Китайська — мова, що говорить метафорами. Так і назва твору «Політ на лускатих спинах наших гір» промовляє до слухача, надихаючи його вдивлятись у неосяжні далі таємничих гір та роздумувати над майбуттям. Як каже сама, авторка, кожен її твір — це алегорична подорож на вершину гори. В зимовому часі мандрівки відвідувачів концерту зустріне її барвиста та яскрава симфонічна п’єса «Зима, яка нас об’єднала».

Тим часом 150 років тому видавець Дворжака писав про його славнозвісні «Слов’янські танці» — «Неможливо уявити твір, що більше годиться для оркестру. Грім та блискавка!..». Ці короткі шедеври з циклу являють собою переосмислення танців чеського походження: цікаво, що один твір з двох зошитів написаний Дворжаком на тему української думки (№ 2).

Чудовим балансом програми виступить останній написаний цикл Ріхарда Штрауса, видатного німецького митця. В ньому переплелись почуття прийняття невідомості та внутрішнього спокою.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1233-symphonic-collection

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.