На ревіталізацію Поморянського призамкового парку зібрали 40 000 гривень

0
304
Учасники та організатори благодійного он-лайн аукціону
Учасники та організатори благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"

Вчора, 5 липня 2018 року, в кав’ярні-галереї «Штука» (вул. Котлярська, 8) відбулося офіційне завершення заходу та підбиття підсумків благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”.

Сертифікати автентичності на роботи продані з благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"
Сертифікати автентичності на роботи продані з благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”

Відомі львівські художники Ольга Дуда, Дарія Зав’ялова, Наталка Пухінда, Юрій Сичов-Глазун, Микола Ступінський, Іван Турецький, Ірина Фартух виставили на аукціон свої пленерні роботи, що були виконані після обвалу східного крила Поморянського замку. У проекті також взяли участь ряд молодих митців з коледжу ім. Івана Труша (Квітослава Булавіна, Ліліана Харьковська) та Національного лісотехнічного університету України.

Вручення сертифікатів автентичності на роботи продані з благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"
Вручення сертифікатів автентичності на роботи продані з благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”

Загалом на он-лайн аукціон “Мистецтво на варті Поморянського замку” 14 львівських митців передали 20 своїх робіт зі стартовою ціною 2 000 грн. На момент завершення аукціону о 18.00 5 липня було продано 17 з 20 лотів на загальну суму 40 000 грн. Доля ще трьох робіт виясниться протягом однієї-двох діб.

Подяки учасникам благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"
Подяки учасникам благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”

Перший крок до відродження замку – ревіталізація призамкового парку. Тому від ранку 26 червня і до 18.00 5 липня 2018 року  в інтернеті на окремій сторінці у Фейсбук проходив благодійний мистецький аукціон, на якому всі охочі могли придбати роботи виставлені на виставці. Усі кошти, виручені від продажу творчих робіт, будуть використанні на закупівлю садово-паркового інвентарю та догляд за територією парку в ІІ півріччі 2018 року.

Калина Гаврилів та Євген Булавін на завершенні благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"
Калина Гаврилів та Євген Булавін на завершенні благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”

Акція проходила під егідою Благодійного фонду «Спадщина.UA». Організатор: Ініціативна група з відродження Поморянського замку. Ідея: Ірина Сандуляк, Євген Булавін, Ганна Гаврилів.

Сертифікати автентичності та роботи продані з благодійного он-лайн аукціону "Мистецтво на варті Поморянського замку"
Сертифікати автентичності та роботи продані з благодійного он-лайн аукціону “Мистецтво на варті Поморянського замку”

Щойно закінчилася ця акція з проекту порятунку Поморянського замку, а організатори уже почали готуватися до наступної. Швидше за все вона відбудеться ближче до кінця року, але це вже зовсім інша історія.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.