На реставрацію Тартаківського палацу таки знайшлися гроші

811
Палац Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.
Палац Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.

Натомість програму з встановлення протипожежної сигналізації у старовинних дерев’яних церквах, найімовірніше, реалізовуватимуть уже на початку наступного року.

У бюджеті Львівської області таки знайшли 800 тисяч гривень на реставрацію Тартаківського палацу, які попередньо планували перерозподілити на інші об’єкти. У цьому “Еспресо.Захід” запевнив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Володимир Квурт.

Володимир Квурт
Володимир Квурт

“Ми знайшли резерв повернути кошти на Тартаківський палац, а також на дитячо-юнацькі спортивні школи “Динамо”, – каже Володимир Квурт. – Натомість з програмою встановлення протипожежної сигналізації у дерев’яних церквах, на жаль, існують проблеми. Багато церков є пам’ятками архітектури і перебувають під охороною держави. Це вимагає додаткових погоджень на рівні Міністерства культури при підготовці проєктно-кошторисної документації, тому виникають затримки й заминки. На початку року ми поклали 10 млн на забезпечення пожежної безпеки в цих церквах. Але рік не вселяє оптимізму. Ця програма практично не виконується, хоче позитив все-таки є: проєктно-кошторисна документація запущена. Це свідчить про те, що якщо не наприкінці цього року, то наприкінці наступного цей обсяг робіт ми повинні виконати”.

Інтер'єр палацу Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.
Інтер’єр палацу Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.

Нагадаємо, під час продовження сесійного засідання 16 листопада Львівська обласна рада внесла зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Відповідно до цих змін, деякі об’єкти, на які були передбачені кошти, але досі навіть не проведені тендери, позбавили фінансування. Натомість кошти “перекинуть” на ті об’єкти, де тривають роботи. В одному з варіантів змін до об’єктів, які мали позбавити фінансування, потрапив навіть Тартаківський палац.

Наталка РАДИКОВА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.