На реставрацію Тартаківського палацу таки знайшлися гроші

897
Палац Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.
Палац Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.

Натомість програму з встановлення протипожежної сигналізації у старовинних дерев’яних церквах, найімовірніше, реалізовуватимуть уже на початку наступного року.

У бюджеті Львівської області таки знайшли 800 тисяч гривень на реставрацію Тартаківського палацу, які попередньо планували перерозподілити на інші об’єкти. У цьому “Еспресо.Захід” запевнив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Володимир Квурт.

Володимир Квурт
Володимир Квурт

“Ми знайшли резерв повернути кошти на Тартаківський палац, а також на дитячо-юнацькі спортивні школи “Динамо”, – каже Володимир Квурт. – Натомість з програмою встановлення протипожежної сигналізації у дерев’яних церквах, на жаль, існують проблеми. Багато церков є пам’ятками архітектури і перебувають під охороною держави. Це вимагає додаткових погоджень на рівні Міністерства культури при підготовці проєктно-кошторисної документації, тому виникають затримки й заминки. На початку року ми поклали 10 млн на забезпечення пожежної безпеки в цих церквах. Але рік не вселяє оптимізму. Ця програма практично не виконується, хоче позитив все-таки є: проєктно-кошторисна документація запущена. Це свідчить про те, що якщо не наприкінці цього року, то наприкінці наступного цей обсяг робіт ми повинні виконати”.

Інтер'єр палацу Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.
Інтер’єр палацу Лянцкоронських в Тартакові, фото 2015 р.

Нагадаємо, під час продовження сесійного засідання 16 листопада Львівська обласна рада внесла зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Відповідно до цих змін, деякі об’єкти, на які були передбачені кошти, але досі навіть не проведені тендери, позбавили фінансування. Натомість кошти “перекинуть” на ті об’єкти, де тривають роботи. В одному з варіантів змін до об’єктів, які мали позбавити фінансування, потрапив навіть Тартаківський палац.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.