На Львівщину привезуть мощі св. Андрія Первозванного

945
Церква Воскресіння Господнього - УПЦ ПЦУ, м. Золочів - Львівська обл.
Церква Воскресіння Господнього - УПЦ ПЦУ, м. Золочів - Львівська обл.

У суботу, 11 січня 2020 року вперше до міста Золочева привезуть мощі святого апостола Андрія Первозванного. Про це пише Depo.Львів з посиланням на “Золочів.нет“.

Фрагменти мощей перебуватимуть у храмі Воскресіння Христового УПЦ (ПЦУ) м. Золочева, за адресою бульвар Г. Сковороди, 1.

11 січня 2020 року в 16.00 год. відбудеться урочиста зустріч святих мощей перед храмом, а опісля буде читатися Акафіст святому апостолу Андрію Первозванному.

Частинка мощей перебуватиме в храмі з 11 – 15 січня 2020 р. Двері храму будуть відчинені щодня з 7:00. до 18:00.

Мощовик має вигляд срібної стопи, у якій вміщено фрагменти мощей святого апостола Андрія Первозванного.

Мощі св. Андрія Первозванного
Мощі св. Андрія Первозванного

Святий Андрій Первозванний — перший учень, покликаний на апостольське служіння Христу. Саме апостол Андрій є основоположником (засновником) української Церкви. Його стопи стояли на київських кручах. Він пророкував велику віру на наших землях

Святий апостол Андрій спочатку був учнем Іоана Предтечі. Після хрещення Господнього він залишив Хрестителя і першим серед апостолів став учнем і послідовником Христа.

Ім’я Андрій — грецьке за походженням і в перекладі означає “мужній”.

Андрій був рибалкою і став першим з 12-ти апостолів, кого покликав на служіння Ісус Христос. Він привів з собою і рідного брата, майбутнього апостола Петра.

Після того, як Ісус Христос вознісся на небо, апостоли, отримавши обіцяного Утішителя, Духа Святого, згідно веління свого Господа повинні були проповідувати Євангеліє усьому творінню. Частиною святого апостола Андрія стали великі країни Греції і Македонії, Фракії і Скіфії. Тому саме там він проповідував слово Боже. Апостол пройшов Малу Азію, Фракію, Македонію, дійшов до Дунаю, перетнув побережжя Чорного моря, Грузію, Тавриду і по Дніпру піднявся до того місця, де стоїть Київ. На тому місці, де Андрій Первозванний встановив хрест, збудована у Києві Андріївська церква.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.