”… на камерну сцену” – запрошують заньківчани!

459
”... на камерну сцену” запрошують заньківчани

Цієї суботи, 19 березня 2016 року, о 18.00 в Театрі імені Марії Заньковецької відбудеться благодійний концерт під назвою ”… на камерну сцену” та церемонія нагородження конкурсу «Благодійна Львівщина». Про це повідомила редактор літературної частини Театру Леся Кічура.

Про необхідність ремонту будівлі театру графа Скарбка, у якому з 1944 року  живе та працює колектив Національного театру імені Марії Заньковецької, напевно, знає кожний львів’янин.

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

“В 2017 році нам – першому державному українському театрові виповниться 100 років з дня заснування. Ми взялись за роботу з підготовки до цього ювілею і прагнемо впорядкувати свій дім.  Спільними нашими зусиллями з громадськістю, владою, друзями та колегами по мистецькому цеху, небайдужими меценатами вдалось відремонтувати частину приміщень,  замінити покриття великої сцени, відремонтувати фасадні двері, вікна та сходи.

Співачка Оксана Муха (фото з сайту: http://www.lviv.tv/)
Співачка Оксана Муха (фото з сайту: http://www.lviv.tv/)

Влітку 2016 нами запланований ремонт приміщення камерної сцени, котра є не тільки площадкою для наших вистав, а й приміщенням для проведення творчих вечорів, зйомок телепередач, презентацій мистецьких проектів.

Запрошуємо вас, дорогі друзі, допомогти нам. Ми ж разом з друзями подаруємо вам гарне концертне дійство, кошти з якого будуть цільово скеровані на ремонтні роботи,” – розповіла пані Леся.

Афіша благодійного концерту ”... на камерну сцену”
Афіша благодійного концерту ”… на камерну сцену”

Концерт відбудеться за участі народної артистки України Людмили Нікончук, Марти Кулай, Романа Гавриша та оркестру театру під керівництвом  заслуженого артиста України Богдана Мочурада.
До концерту долучаться хороші друзі театру: народний артист України Олег Лихач та Ігор Радванський, Михайло Кушлик, Іван-Данило Лихач, Оксана Муха, вокальний октет “Орфей”.

Вестимуть концерт заслужена артистка України Альбіна Сотникова та Юрій Хвостенко

Нагадуємо, усі виручені кошти буде скеровано на ремонт камерної сцени театру.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.