На Бущині відбудеться відкриття музею художниці Караффи-Корбут

497
Софія Караффа-Корбут
Софія Караффа-Корбут

У неділю, 25 серпня 2019 року, у селі Куткір (вул. Львівська, 3) о 13 год. відбудеться урочисте відкриття музею видатної художниці Софії Караффи-Корбут, з нагоди 95-річчя від дня народження.

Із січня 2018 року в селі Куткір діє на громадських засадах комунальний заклад – «Музей Софії Караффи-Корбут». Він постав завдяки тому ж таки Василеві Вальку, його колезі художнику Богдану Сікотовському та голові сільської ради Роману Желізку. Музей займає три кімнати площею 74 кв. м.; фонди налічують 335 одиниць збереження.

Експозиція виставки робіт Софії Караффи-Корбут
Експозиція виставки робіт Софії Караффи-Корбут

У Куткорі художниця прожила багато років і тут похована. Вона проілюструвала кожну четверту дитячу книжку, що виходили свого часу в Україні.

Експозиція виставки робіт Софії Караффи-Корбутт
Експозиція виставки робіт Софії Караффи-Корбут

Працюючи багато років над оформленням книг, Софія Караффа-Корбут досягла вершин у мистецтві творення книги. Протягом 1961-2016 років вийшло у світ більше 60 книжок з її ілюстраціями загальним тиражем понад 7 млн. примірників. Внесок Софії Караффи-Корбут у мистецьку спадщину значний, вагомий. Вона займає достойне місце серед провідних європейських митців XX століття.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.