На 26 Book Forum у Львові Сенцов презентував нову книгу

270
Олег Сенцов. Фото: starylev.com.ua
Олег Сенцов. Фото: starylev.com.ua

На 26 BookForum у Львові завітав кінорежисер Олег Сенцов з презентацією своєї нової книжки «Маркетер», написаної під час незаконного утримання у російській колонії. 

Про це повідомляє Видавництво Старого Лева на офіційній сторінці у Facebook.

“Під час заходу – за участі головної редакторки «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки, віце-президентка  Українського ПЕН Тетяни Терен, письменника, президента Українського ПЕН Андрія Куркова, акторки Римми Зюбіної, керівниці Центру громадських свобод Олександри Матвійчук – говорили про силу тексту як явища літературного та правозахисного, про 86 українців, ув’язнених в Росії, і більше 200 у полоні на території Окупованого Донбасу, про власне пережиття непростої історії нашої країни” , – йдеться у повідомленні видавництва.

“Я давно запланував книгу «Маркетер», вона довго визрівала. Коли у працівників колонії був період «зимових канікул», я зрозумів, що час цієї книжки настав. І так співпало: 11 оповідань з’явилось за 11 вихідних днів. Ця книжка в деякій мірі є продовженням «Жизні», де йшлося про моє дитинство, – тут описані 90-ті, мої студентські роки. Але водночас вона інша, бо у «Жизні»  фокус був на мені (розповідь велася від мого імені), а у «Маркетері» – на моїх друзях, знайомих”, – заявив під час презентації Олег Сенцов, передають на офіційному сайті Видавництва Старого Лева.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.