Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на “Подорож до Ірану”

370
Мистецька галерея Гері Боумена
Мистецька галерея Гері Боумена

7 травня 2019 р. о 18.00 у Мистецькій галереї Гері Боумена (вул. Наливайка 18)  відбудеться виставки “Подорож до Ірану”.

“Подорож до Ірану” – виставка сучасного образотворчого мистецтва п’яти іранських художників: Могаммада Мегді Разі (каліграфія), Могаммада Барранґі (графіка), Реза Ісапура (фото), Расула Моарекнежада (відео, поезія),  Мегді Мостафанежада (фото).

Запрошеним гостем, який має честь бути присутнім на відкритті виставкиє пан Могаммад Мегді Разі –  художник-каліграф, куратор Razi Art Gallery в місті Язд, засновник університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані.

Із 1996 року Могаммад Мегді Разі досліджує та офіційно викладає каліграфію та графічний дизайн у місті Язд, а також є запрошеним викладачем в університетах Тегерану. Член журі молодіжних конкурсів графіки та учасник семінарів з мистецтва каліграфії у Тегеранському музеї сучасного мистецтва (Іран).

Афіша виставки "Подорож до Ірану"
Афіша виставки “Подорож до Ірану”

У 2001 році – взяв участь у виставці дизайнерів іранських почерків у “Фарганґестан гонар” (Тегеран). У 2006 році – взяв участь у виставці творів арабської каліграфії (8th Gulf Cooperation Council Fine Arts and Calligraphy Exhibition) (у Маскаті, султанат Оман).
Каліграфічні роботи Могаммада Мегді Разі було експоновано на виставці іранського мистецтва в Римі у березні 2015 р.

Передбачається проведення майстер-класу каліграфії, що може бути цікавим як для пересічних львів’ян, так і для фахівців у галузі візуального мистецтва. Серед супутніх заходів заплановані поетичні читання, перегляд фільмів, оглядова лекція про сучасне іранське мистецтво.

Виставка триватиме до 31 травня.

 Куратор виставки Надія Вишневська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.