Михайло Скоп – іконописець з дитинства (відео)

1748

Про цього молодого чоловіка, а йому виповнилося лише 22 роки, можна говорити багато. Друзі підтримують і допомагають, заздрісники розповідають небилиці і прив’язують успіх Михайла до авторитету батька. Але, навіть заручившись підтримкою батька, у двадцятидворічному віці вже п’яту персональну виставку ікон, погодьтеся, дуже складно.

Але іконопис далеко не єдине захоплення юнака. Він активно вивчає літературу, займається музикою і має багато інших різних захоплень.

“Я займаюся не тільки іконописом, я займаюся і музикою, маю групу “Чорна Дебра”, де я вокаліст, і літературою і так далі і тому подібне”, – розповідає Михайло.

Іконописець Михайло Скоп
Іконописець Михайло Скоп

На запитання стосовно того, як йому все вдається і як він все встигає, Михайло відповів що просто потрібно любити те, що ти робиш.

“Я можу бути виснаженим, працювати цілий день, а потім раптом, захотілось мені пограти на гітарі – то я сідаю і граю на гітарі і роблю пісню. Втомився, постав, зранку прокинувся і думаю що треба малювати – хочу, просто це не обов’язок, мене, насправді, ніхто не заставляє, але просто хочеться.  Просто хочеться малювати, хочеться виражати те, що є в середині” – каже Михайло.

Іконописець Михайло Скоп
Іконописець Михайло Скоп

З Михайлом ми зустрілися в його майстерні, де він проводить багато часу і де він розповів дуже багато цікавих речей, творчих планів і поділився своїм бачення свого майбутнього. Дуже цікаво біло спілкуватися з цією, не по роках, мудрою людиною, в котрій мудрість поєднана з юнацьким максималізмом і не зіпсованим баченням світу.

“Я йду за своїм серцем, це найважливіше. Я можу у будь-який момент відмовитись від чогось повністю і залишити все, і піти кудись далі – туди, куди поведе моє серце. Я на нього надіюсь і я йому вірю” – сказав Михайло на завершення нашої розмови. Ці розумні слова молодої могли б стати дороговказом для багатьох серйозних мужів нашої держави.

Успіху Вам, Михайле!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.