Музично-поетично симфо арт-концерт “Чубай.Україна.Любов” відбудеться у Львові

464

Вже  незабаром, 20 вересня 2019 року, о 20.00 у Театрі імені Марії Заньковецької, в рамках 26BookForum у Львові відбудеться презентація нового проекту та альбому-книжки Соломії Чубай «POETY».

Неймовірні пісні, зазвучать вперше у супроводі симфонічного оркестру, на слова: Лесі Українки, Павла Тичини, Миколи Вінграновського, Василя Стуса, Грицька Чубая, Наталі Білоцерківець, Юрка Іздрика, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Сергія Жадана.

Співатиме Соломія Чубай разом з Віктором Морозовим та Сергієм Жаданом у супроводі гуртів «Джалапіта», «Rockoko» та Ігора Гнидина (барабани) та Академічного симфонічного оркестру «INSO-Lviv».

За зіркової участі: Юрія Винничука, Юрія Андруховича, Мар’яни Савки.
Відеоарт від Олексій Хорошко (Луганськ)
Ведуча – Тетяна Пилипець

"Чубай.Україна.Любов"

А  світ  —  вертеп.
Кажу  я  з  гіркотою:  цей  світ  —  вертеп.
 І,  мабуть,  щонайважче  —  у  ньому  залишатися  собою,  від  перших  днів  своїх  і  до  останніх  не  бути  ні  актором,  ні  суфлером,  ні  лялькою  на  пальчиках  облудних,  а  лиш  собою  кожної  години,  а  лиш  собою  кожної  хвилини,  з  лицем  одвертим  твердо  йти  на  кін… (Грицько Чубай, 1968р)

Альбом-книжка автора проекту, Соломії Чубай, доньки поета Грицька Чубая, вийде двома мовами англійсько та українською. 10 пісень-симфоній на слова 10 культових поетів України.

В альбомі звучатиме голос Грицька Чубая, де він начитує, одну з найкращих своїх поем, «Відшукування причетного». Також в альбомі у супроводі симфонічного орекстру вперше зазвучить поема Грицька Чубая «Вертеп», яку виконуватимуть Юрій Андрухович та Сергій Жадан.

Музика до альбому написана Соломією Чубай та учасниками гурту «Джалапіта»: Том Луголообі, Сашко Главацький, Андрій Коник, Ігор Гнидин. Оркестрове аранжування гурт «Rockoko»: Михайло Романишин, Володимир Котляров, Ігор Процик. Запис на студії Майка Скайборна. Дизайн альбому Олексія Вдовиченка, DisignRepublic.

Грицько Чубай (1949-1982) творив у період засилля радянщини. Попри це, Грицько Чубай і близьке до нього літературно-мистецьке середовище витворили новий канон української культури.

Проект «Чубай. Україна. Любов» – поезія та музика, що об’єднує століття: від Лесі Українки до Грицька Чубая, від Василя Стуса до Сергія Жадана. Проект, що засвідчує спадкоємність української поезії, а також любові і пам’яті впродовж століть. Любов і пам’ять наша поезія пронесла крізь дві світові війни – і незважаючи на них, аж до ХХІ ст., Майдану, анексії Криму, війни на Донбасі та інших випробувань, долати які судилося поколінням народжених у вже Незалежній Україні.

Усе суще на цій землі єднають ЛЮБОВ і УКРАЇНА. Любов творить дива. Любов дає надію. Любов змінює людей на краще. Любов припиняє війни. Любов народжує. Любов окрилює. Любов повертає до витоків та основ, дає відчути своє коріння – як і поезія. Наші поети любили, незважаючи ні на що, — любили і вірили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.