Музей історії релігії запрошує на благодійну виставку

912
Музей історії релігії запрошує на благодійну виставку

Завтра, 25 жовтня 2023 року, о 15 год. 30 хв. у Львівському музеї історії релігії презентують благодійну виставку-продаж на підтримку ЗСУ «Коли ми єдині». Це 50 мистецьких творів, які створили українські військові під час арт-терапевтичних майстер-класів.

Ще навесні музейні художниці Оксана Гірняк і Лідія Григель запропонували військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в ДНП «Центрі комплексної реабілітації «Галичина»», за допомогою мистецтва духовно відновитися, покращити свій психоемоційний стан. Відтоді, один раз на тиждень, відбувалось лікування малюванням. Спочатку хлопці розмальовували брелки, писанки на дерев’яній основі. Згодом почали створювати живописні твори на полотні, склі, папері. Малювали природу, квіти, пейзажі і, навіть, ікони. Роботи різні: з темними кольорами і сумними сюжетами, а також яскраві, світлі. Це зрозуміло. У військових різні історії, різні характери. Однак усіх об’єднує жага до життя у вільній країні. Перебуваючи на реабілітації вони долучаються до благодійності. Виконані військовими картини продадуть. На виручені кошти придбають квадрокоптери Мавік – 3Т для 33 ОСБ (окремий стрілецький батальйон-авт.).

Меценатом заходу є директор ДП НТЦ Уарнет Процикевич Ігор Андрійович (із власних заощаджень). Виставка триватиме місяць. Згодом – аукціон.

Олена МАЛЮГА
наукова співробітниця ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.