Музей Соломії Крушельницької гостинно приймав Івана Лучука (відео)

563
Музей Соломії Крушельницької гостинно приймав Івана Лучука

В четвер, 30 квітня 2015 року, в рамках циклу  зустрічей “Творчі родини Львова: письменники, перекладачі” в гостинних стінах  Музею Соломії Крушельницької  відбулася зустріч з талановитим українським поетом, перекладачем та науковцем, Іваном Лучуком.

Початково на зустрічі мали бути присутні обидва брати Лучуки, Тарас та Іван, талановиті українські поети, перекладачі та літературознавці, але, на жаль Тарасу так і не вдалося дістатися музею і вся слава дісталася Івану.

Іван розповів про публікацію творів батьків, Володимира Лучука та Оксани Сенатович, дещо про власну творчість (поезію, есеїстику, наукову та перекладацьку діяльність). Як завжди щиро, справжньо та не без гумору!

Нагадаємо, Іван Лучук – один із засновників літературних угруповань «Лугосад» та «Геракліт». Укладач одного з неофіційних варіантів української латинки, який використовує зокрема часопис «Ї».

Організатором зустрічі вже традиційно була літературна аґенція «Піраміда», модератором Василь Ґабор. І потрапити на зустріч можна було абсолютно безкоштовно.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.