Музей Михайла Грушевського у Львові запрошує на відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”

650

У середу, 22 серпня 2018 р., о 16 год. Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові  (вул. Івана Франка, 154) запрошує усіх охочих на відкриття фотовиставки Зеновія Білоуса “Це моя Україна…”, присвяченої Дню Незалежності.

Зеновій Білоус народився у Львові 3 вересня 1954 року. Дитячі роки пройшли у Ходорові. 1971 року закінчив Ходорівську середню школу. В цьому ж році вступив до Львівського державного медичного інституту. Після закінчення навчання постійно мешкає в місті Камянка-Бузька, де працює у районній лікарні.

Художня фотографія — хоббі, яке допомагає виразити внутрішній світ та світобачення фотографа. Перша виставка “Благословенні рамки і тихі вечори” в місті Камянка-Бузька 24 серпня 2016 р. і теж була приурочена до Дня незалежності України. Повторно, з доповненнями, демонструвалася в Добротворі у жовтні того ж року.

Зеновій Білоус
Зеновій Білоус

Від автора

“Чому фотографія? Бо не вмію малювати, а так хочеться зберегти побачене, відобразити красу навколишнього світу, неповторні миті буття, зупинити те, що ніколи не повториться, поділитися красою з іншими.

Чому пейзажі? Бо люблю природу. Люблю ранкові тумани, неповторність вечірнього неба, чаруючу синь води і безмежність простору

Люблюб фотографувати небо. Можна з 1 точки зробити десятки світлин і кожна буде неповторною. Сьогодні небо глибоке і чисте, завтра цвіте всіма барвами веселки, позавтра трагічне і величне. І завжди гарне.

Хочу щоб мої світлини допомогли комусь відкрити своє серце, полюбити цей неповторний, барвистий світ. Полюбити для того, аби зберегти його і передати в дарунок нашим дітям…”

Оглянути виставку можна до 10 вересня 2018 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.