Мостиський парк став заповідником

594
Мостиський парк став заповідником

Львівська обласна рада вирішила створити об’єкт природно-заповідного фонду – парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк імені Тараса Шевченка” в межах Мостиської міської ради площею 1,9273 га, повідомляє Depo.Львів.

Парк включено до природно-заповідного фонду з метою збереження міського парку, який сформовано у центральній частині міста приблизно у середині ХХ століття, підтримання екологічного балансу регіону, а також для розвитку рекреації в місті.

Зазначимо, новостворений парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва в межах Мостиської міської ради – важливий садово-парковий об’єкт, який має естетичне, композиційне та рекреаційне значення не лише для міста, але і для природно-заповідного фонду Львівщини.

Окрім того, депутати своїм рішенням створили комунальний заклад Львівської обласної ради “Спеціальна адміністрація регіонального ландшафтного парку “Стільське Горбогір’я”. Стільське Горбогір’я – це регіональний ландшафтний парк, об’єкт природно-заповідного фонду Львівської області. Він розташований у межах Миколаївського, Пустомитівського, Перемишлянського районів Львівської області, неподалік від міста Миколаїв.

Його площа 8909,9 га. Зазначимо, що депутати також підтримали ініціативу створення комунального закладу Львівської обласної ради “Адміністрація історико-культурного заповідника “Древній Звенигород”.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.