MONOTON Charity Fest підтримав батальони “Карпатська Січ” та “Азов” благодійними концертами

231
MBreeze
MBreeze

Лейбл MONOTON разом з місцевою владою міст Дрогобич та Стебник, а також із виданням “Музвар”, провели благодійні концерти “MONOTON Charity Fest”.

Із самого початку війни організатори та артисти  лейблу MONOTON активно долучилися до волонтерської справи і допомагали збройним силам України та всім, хто особливо потребує підтримки.

Перші концерти фестивального туру відбулися 22 та 23 липня на центральних площах та майданчиках міст в Дрогобичі та Стебнику. Цими подіями організатори запустили низку благодійних концертів, що спрямовані на підтримку наших захисників на лінії фронту.

Шосте чуття
Шосте чуття

Зібрані кошти будуть передані на закупку амуніції для батальйонів ЗСУ –  “Карпатська Січ” та “Азов”.

До такої важливої і шляхетної справи своєю музичною творчістю долучилися співаки Khayat, Gremo, Ostrovskyi, Oks, співачки Наталка Карпа, Sowa, Sansa, Keta Rina, гурти “Шосте чуття” та “MBreeze” та багато інших.

Gremo
Gremo

“Дякуємо за довіру, дякуємо кожному, хто став частинкою великої справи! Всі разом ми допомогли зібрати кошти для бійців, які стоять на передовій. Ми ще раз довели, що разом ми – сила.  Дякуємо артистам, які творять велику місію!” – висловлюють слова подяки організатори.

Глядачі фестивалю і артисти об’єдналися разом, щоб підтримати нашу країну у важкий та непростий час. Кожна благодійна подія, виступ, внесок, творчість – це пазл однієї важливої справи задля нашої спільної перемоги та підтримки України, і разом із вами ми пишемо історію мужності та нескореності.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.