Міжнародний день рідної мови відзначать у Музеї-садибі родини Антоничів

0
157
Музей-садиба родини Антоничів
Музей-садиба родини Антоничів

Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування Дня рідної мови в Україні організовують зустрічі з письменниками, проводять літературні вечори, творчі фестивалі, мовні конкурси, книжкові виставки, презентації, тематичні уроки тощо.

Вже стало доброю традицією у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) запрошувати українських письменників, поетів, митців. Цьогоріч, 21 лютого, 2020 року, о 14.00  музейники зустрічатимуть заслужену вчительку України, письменницю Мирославу Чорну. Вона – авторка підручників «Буквар» та «Букваринка», посібника «Цікава граматика для допитливого Гнатика», збірника п’єс для дитячого театру «І з нас будуть люди».

Обкладинка книги наукових казок «Пташині історії»
Обкладинка книги наукових казок «Пташині історії»

У колишній плебанії отця Василя Мирослава Чорна презентує книгу наукових казок «Пташині історії» з детальним описом головних героїв – пташок – та цікаві факти з їхнього життя, доведені наукою. Книга допоможе відкрити для себе неповторний світ природи, навчить цінувати товариша, дбати про інших, дивуватись і захоплюватись. Читач дізнається про мініатюрну витончену пташку пуночку, співочого і безстрашного в’юрка, хижака-боривітра, про горобцеподібних птахів оляпку і повзика, інших.

У Музейній вітальні бортятинські школярі прочитають уривки з казок Мирослави Чорної.

Ольга ДЯДИНЧУК та Олена МАЛЮГА
наукові співробітники ЛМІР

 

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.