Міжнародний день рідної мови відзначать у Музеї-садибі родини Антоничів

283
Музей-садиба родини Антоничів
Музей-садиба родини Антоничів

Щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року, у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування Дня рідної мови в Україні організовують зустрічі з письменниками, проводять літературні вечори, творчі фестивалі, мовні конкурси, книжкові виставки, презентації, тематичні уроки тощо.

Вже стало доброю традицією у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) запрошувати українських письменників, поетів, митців. Цьогоріч, 21 лютого, 2020 року, о 14.00  музейники зустрічатимуть заслужену вчительку України, письменницю Мирославу Чорну. Вона – авторка підручників «Буквар» та «Букваринка», посібника «Цікава граматика для допитливого Гнатика», збірника п’єс для дитячого театру «І з нас будуть люди».

Обкладинка книги наукових казок «Пташині історії»
Обкладинка книги наукових казок «Пташині історії»

У колишній плебанії отця Василя Мирослава Чорна презентує книгу наукових казок «Пташині історії» з детальним описом головних героїв – пташок – та цікаві факти з їхнього життя, доведені наукою. Книга допоможе відкрити для себе неповторний світ природи, навчить цінувати товариша, дбати про інших, дивуватись і захоплюватись. Читач дізнається про мініатюрну витончену пташку пуночку, співочого і безстрашного в’юрка, хижака-боривітра, про горобцеподібних птахів оляпку і повзика, інших.

У Музейній вітальні бортятинські школярі прочитають уривки з казок Мирослави Чорної.

Ольга ДЯДИНЧУК та Олена МАЛЮГА
наукові співробітники ЛМІР

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.