Між наМИ (Раунд – IІ) Богдан Кухта та Катерина Новак

198
Постер проекту Між наМИ (Раунд - IІ) Богдан Кухта та Катерина Новак
Постер проекту Між наМИ (Раунд - IІ) Богдан Кухта та Катерина Новак

В п’ятницю,  8 червня 2018 року, о 19.00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (площа Ринок, 9) відбудеться відбудеться презентація проекту Між наМИ (Раунд – IІ) Богдан Кухта та Катерина Новак.

Між наМИ– це свого роду поетичний слем між двома ПОЕТаМИ. Тут не буде плювків в обличчя та боротьби. Для вас декламуватимуть свої вірші два автори, які представлятимуть свою творчість, підбираючи спільні римовані та неримовані слова, щоб сказати про важливе для себе та інших. Довільний та непрописаний захід без сценаріїв та репетицій.

Богдан Кухта (червоний куточок)- вусато-бородатий мандрівник, якого, за його вуса, гукають Арамісом, Дартаньяном, а ще Сальвадором Далі.

Стверджує, що від доторків до бороди народжуються вірші, які втікають в КУТочок і він виловлює їх в свої блокноти. Соціальний та ліричний, романтичний і реалістичний, вуличний баламут.

Katya Novak – Botnar (синій куточок)- пише вірші, сама говорить, шо встигає їх записувати. Вони народжуються від найбільшого суму або радості. Любові. Перекладає. Найповторюваніше слово у віршах, напевно, Сонце. Писати не що, а як; не чому, а для чого; не навіщо, а кому…

Людмила ПУЛЯЄВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.