Міськрада проведе інвентаризацію історичних аптек у Львові

663
Аптека «Під Срібним орлом» у Львові
Аптека «Під Срібним орлом» у Львові

Управління охорони історичного середовища та райадміністрації Львова проведуть інвентаризацію історичних аптек у місті. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 12 квітня. Про це повідомляє Твоє Місто.

Всю інформацію про інвентаризацію мають згодом розмістити на Порталі відкритих даних Львівської міської ради, а управління має стежити за пам’ятками культурної спадщини, у яких розташовані ці аптеки.

Аптека «Під Золотим Орлом»
Аптека «Під Золотим Орлом»

Таке рішення пов’язане з низкою конфліктів із власниками приміщень, де є або колись були історичні аптеки. Здебільшого на їх місці облаштовували крамниці, а майно вивозили у невідомому напрямку. Зокрема така доля спіткала аптеку «Під срібним орлом», що на розі вулиць Краківської та Лесі Українки, де тепер працює магазин, «Під святим духом» на проспекті Шевченка, 28, де зараз відкрили відділення «ПроКредитБанку», «Під золотим левом» на вулиці Модеста Менцинського, 12, де нині працює піцерія «Містечко», аптеку «Під архангелом» на вулиці Городоцькій, 131, де зараз розташований магазин мережі «Єва» та аптеку «Під святим Миколаєм» на Грушевського.

Вивіска аптеки «Під Золотим левом»
Вивіска аптеки «Під Золотим левом»

Нещодавно Львівська міська рада через суд розірвала договір про продаж приміщення колишньої аптеки «Під Фемідою», що на розі вулиць Дорошенка та Словацького, на місці якої відкрили магазин білизни. Також уже кілька років триває конфлікт із аптекою на Міцкевича, власник приміщення якої розірвав договір із орендарем, утім пообіцяв там аптеку зберегти.

Аптека «Під Чорним орлом» у Львові
Аптека «Під Чорним орлом» у Львові

Додамо, що раніше заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко повідомляв, що міська рада допомагатиме з реставрацією приміщень історичних аптек.

Вікторія ЕЙСМУНТ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.