Мій образ розпочався з вусів, – Петро Радковець (відео)

1196
Петро Радковець
Петро Радковець

Для когось Львів – це місце, де він проживає, для іншого – це місто, де він народився, ще інших бачить в ньому великі можливості для бізнесу. А сьогодні ми з вами зустрічаємось з людиною, для якої Львів став найбільшим захопленням життя, великою історією великих людей, безкрайні полем для щоденних досліджень. Наш співрозмовник – дослідник Львова, містознавець та екскурсовод – Петро Радковець.

“В першу чергу мені (в моєму образі – ред.) так комфортно. Цей образ не сформувався в водночас. Цей образ формувався поступово. І я себе ловлю на думці, коли дивлюся старі весільні фотографії, шлюбні фотографії – а це ще 1986 рік, в мене там теж є костюм з китайського велюру, а це було дуже дорого, з камізелькою, з метеликом, правда тоді мельоника ще не було.  І деякий час, я тут жив на площі Ринок, коли я виходив в цьому костюмі, мене чогось всі сприймали як офіціанта ресторану “Під Левом”, – сміється Петро.

“Коли я вирішив займатися екскурсійною діяльністю, зранку прокинувшись, я згадав про те, як мене сприймали на вулицях в костюмі і метелику і вирішив спробувати відновити цей образ.  Але першим елементом сучасного образу були вуса”, – розповів далі пан Петро.

Наша розмова тривала довго і була цікавою і пізнавальною. ми дізналися  про улюблені екскурсію, Петра Радковця, про кумедні випадки з життя, про професійні плани та творчі знахідки цієї неординарної людини, яка так любить і знає Львів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.