«Мій Моцарт», або моновистава-лекція Олега Яськіва

902
«Мій Моцарт», або моновистава-лекція Олега Яськіва

В четвер, 6 жовтня 2016 року, в приміщення актової зали Музею етнографії та художнього промислу НАН України (пр.Свободи, 15) на 17:30 запрошуються усі шанувальники музики, кіно, хореографії, анімації та літератури, освічені та відкриті до культури мешканці та гості Львова на моновиставу-лекцію Олега Яськіва «Мій Моцарт».

«Мій Моцарт» – це масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського класицизму, дух музики та сторінки життя Вольфганга Амадея Моцарта. У ньому розкривається психологічний та соціальний портрет композитора, культурні та історичні джерела його музики, робиться спроба прокласти мости між епохами та, найголовніше, пізнати феномен творення музики.

Посмертний портрет В. А. Моцарта
Посмертний портрет В. А. Моцарта

У формі мультимедійного представлення буде висвітлено не лише сторінки біографії Моцарта, новаторські погляди на життя і творчість композитора, але й музичні твори, а також найкращі сучасні хореографічні, анімаційні та кінематографічні інтерпретації композицій.

Афіша моновистави-лекції Олега Яськіва «Мій Моцарт»
Афіша моновистави-лекції Олега Яськіва «Мій Моцарт»

Головна ідея проекту покликана повернути людині любов до Музики та розширити розуміння природи творчості. Задум та втілення такого проекту є новим для україномовного простору і здійснюється в Україні вперше!

Олег Яськів
Олег Яськів

Про автора:
Олег Яськів – науковець, доктор технічних наук, мистецтвознавець, кінознавець, громадсько-політичний діяч, засновник та модератор Кіноклубу та сайту «Простір кіно», заступник директора з наукової роботи Фізико-механічного інституту, голова правління ГО «Європейський діалог».

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.