Ми опинились у світі, де втрачена первісна суть речей,- Антін Мухарський (відео)

819
Антін Мухарський
Антін Мухарський

Вчора, 19 вересня 2018 року, у прес-центрі Гал-інфо відбулась презентація нової книги відомого українського телеведучого та письменника Антіна Мухарського “I AM NOT RUSSIA”.

За словами автора, його новий твір – це неполіткоректний антифеміністичний чоловічий роман, заборонений до читання людям без почуття гумору.

“Це книжка, яка описує події 20-річної давнини. Я – актор, зіграв безліч ролей. У 1996 році ми з трупою акторів, поїхали виступати в Единбург з виставою “Вбивець”, тобто “Преступление и наказание” Достоєвського. То була моя перша зустріч з євроатлантичним світом, де пиво кошутє 2,5 фунти стерлінгів. Моя зарплата була 10 фунтів стерлінгів. Тобто український артист отримував зарплату, за яку можна було купити чотири келихи пива. І тоді ж куратор театру, в якому ми виступали, наобіцяв мені велике майбутнє у Голлівуді. Але він сказав, що цим світом правлять обрані. І якщо я хочу стати відомим актором Голлівуду, гладячи мене по коліні, додав він, то мені доведеться “дещо” зробити. До мене тоді поступив сигнал, що п…дари атакують. У той день я страшенно напився”, – розповів Антін Мухарський.

Антін Мухарський
Антін Мухарський

Завдяки своєму досвіду автор зробив висновок, що людством керує “світ тотальних фейків”. За його словами, найбільша проблематика сучасного світу – “казаться, а не быть” – стало важливішим, ніж просто бути. І всі люди хочуть здаватися кимось. Цей тотальний світ фейків, в якому ми перебуваємо, який постійно на нас давить – є нашою об’єктивною реальністю, яка замислювалась ще в далекі 90-ті роки.

“До прикладу, візьмемо монолог одного антигероя про дві сумочки: одна сумочка – “Луї Вітон” Made in China, а друга – “Луї Вітон” Made in France. Одна коштує 20 доларів, інша – кілька тисяч доларів. Чи може людина, яка не є спеціалістом в цьому, відрізнити їх? Та ні. Отак і люди! Є люди справжні, а є – фейкові. І наше завдання, зі слів антигероя, – зробити так, щоб цей світ був наповнений фейками. Але ж не можуть кросівки New Balance бути Made in China. Кросівки New Balance мають бути американські! Весь світ тоді глобалізовний, як світ, де все буде фейковим. Тобто ми з вами опинилися у гібридизованому світі, де первісна цінність речей – втрачена”, – пояснює автор.

Антін Мухарський
Антін Мухарський

Окрім того, письменник та актор повідомив, цього року і сам стикнувся із ситуацією, коли йому сказали, що на книжковому фестивалі він вже не бажаний.

«Цього року виступаємо на Форумі від палацу Потоцьких. Ми звернулися безпосередньо до них, адже нам прямим текстом сказали: «Хочете, ставайте біля громадських туалетів». Ще з 2013-го року, наша команда стояла на своєму конкретному місці, у нас завжди були хороші стосунки з Форумом. Але зараз, коли змінилася ситуативна середня ланка керівництва, нам повідомили, що у них є ЛГБТ з Південної Африки, активісти Голландії, тому ми їм просто не потрібні. Коли я відчуваю цю дискримінацію «ліваків», то починаю бунтувати».

Антін Мухарський
Антін Мухарський

Антін Мухарський – письменник, актор, телеведучий. Автор музичного проекту “Лагідна та сувора українізація”, засновник мистецької платформи “Український культурний фронт”, автор культової програми “Зелена лампа”, а також альманахів “Жлобологія” – дослідження природи сучасного хама, “Майдан. (Р)еволюція духу” про народження української неогероїки та “Національна ідея модерної України”. Його чоловічий, неполіткоректний, антифеміністичний роман I AM NOT RUSSIA ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії.

Він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу.

Автор зазначає, що цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної та лівацької шизофренії, людям, “одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам”.

Ористарх БАНДРУК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.