“Межу” Юлії Лехів вперше покажуть у Львові

224
Юлія Лехів
Юлія Лехів

У Вівторок, 30 липня 2019 року, о 17.00 в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», (вулиця Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки колишньої львів’янки, випускниці кафедри моделювання одягу ЛНАМ, а сьогодні власниця бренду одягу «МОЕ» у Відні, Юлії Лехів під назвою “Межа”.

Мисткиня презентує другу в своїй творчій біографії та першу в Україні персональну виставку графіки.

“Де є межа між реальністю і вигадкою? Де закінчується традиція і починається фантазія? Де є справжній рівень мистецтва, а не нудна картинка реальності? Це є мій власний пошук «Межі» між реальністю і фантазією, між справжньою картинкою і картинкою пропущеною через фільтр власного сприйняття світу. Цей проект це експеримент, який поєднує у собі фото і графіку який знаходить баланс на межі реального, справжнього і видимого. Це створює невизначеність, що по суті і є реальністю.  Мій експеримент руйнує крихку межу між різними типами мистецтва. “, – ділиться враженнями Юлія Лехів.

Експозицію виставки Юлії Лехів “Межа” можна буде оглянути в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», (вулиця Вірменська, 7) до 25 серпня 2019 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.