“Межу” Юлії Лехів вперше покажуть у Львові

282
Юлія Лехів
Юлія Лехів

У Вівторок, 30 липня 2019 року, о 17.00 в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», (вулиця Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки колишньої львів’янки, випускниці кафедри моделювання одягу ЛНАМ, а сьогодні власниця бренду одягу «МОЕ» у Відні, Юлії Лехів під назвою “Межа”.

Мисткиня презентує другу в своїй творчій біографії та першу в Україні персональну виставку графіки.

“Де є межа між реальністю і вигадкою? Де закінчується традиція і починається фантазія? Де є справжній рівень мистецтва, а не нудна картинка реальності? Це є мій власний пошук «Межі» між реальністю і фантазією, між справжньою картинкою і картинкою пропущеною через фільтр власного сприйняття світу. Цей проект це експеримент, який поєднує у собі фото і графіку який знаходить баланс на межі реального, справжнього і видимого. Це створює невизначеність, що по суті і є реальністю.  Мій експеримент руйнує крихку межу між різними типами мистецтва. “, – ділиться враженнями Юлія Лехів.

Експозицію виставки Юлії Лехів “Межа” можна буде оглянути в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», (вулиця Вірменська, 7) до 25 серпня 2019 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.