MELOVIN через війну виїхав до Львова, де записав відео на нову пісню “Не зволікай” (відео)

2018
MELOVIN
MELOVIN

Артист MELOVIN під час воєнних подій, які зараз тривають в Україні написав пісню «Не зволікай». Композиція передає всі емоції, які відчуває артист та кожен українець у складний для нашої країни час.

“В ніч з 23 го на 24 лютого я не спав. Я відкрив подарунок від своїх фанатів, та збирав великий Lego рояль всю ніч. Перший вибух я почув 1:53 та написав про це в чат своїй команди! Мене заспокоїли, та ніхто цьому не надав значення.

В 5:57 другий вибух, від якого почали тремтіти вікна! Ряд сильних вибухів та гучний свист! Я подзвонив команді, це всі чули! Зайшовши в інтернет, ми побачили офіційну інформацію від нашої влади! Інформацію, що почалася війна і Росія відкрила вогонь під виглядом «спеціальної миротворчої місії» для захисту українців!

MELOVIN
MELOVIN

Але це брехня! Нас не має від кого захищати та рятувати! Але ні вже є! Від агресії Росії!
Під ранок ми почали швидко збирати свої речі. Забрав із собою свого кота, та в 8 ранку ВЖЕ виїхали до Львова!

Те, що ми бачили на вулиці не вкладалося у нас в голові! Люди були в паніці, тисячі машин, багатокілометрові затори, черги, щоб заправити машину.

Росія хоче геноциду Українців! Це не мирна операція! Нам не потрібна Росія та її режим! В нас ніколи не було проблем із російською мовою як вони це кажуть у своїх МЕДІА.

Я російськомовна людина, народився в Одесі, навчався в українській школі! Мене ніхто не притісняє! Я люблю свою країну! І мені не потрібен Путінський «мирний» режим. Він вбиває моїх друзів та мою націю!”

Перебуваючи у Львівській області артист відзняв live відео на пісню «Не зволікай». І саме цим відео MELOVIN має на меті підняти дух народу!

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.