Марія Бурмака презентує проєкт “Улюблені класики” у Львові

273
Марія Бурмака презентує проєкт “Улюблені класики” у Львові

Незабаром народна артистка України Марія Бурмака запрезентує унікальний проєкт. Співачка записала 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса. Зокрема, у Львові презентація відбудеться 13 вересня о 17:00 в Українському католицькому університеті, на зустрічі зі студентами.

«Улюблені класики» – саме таку назву отримав масштабний проєкт, над яким працюває команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсером проекту став Вадим Лисиця, студія FOXXSTUDIOS.

“Я давно мріяла зробити такий проект, – розповідає Марія Бурмака. – Це альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживуть у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури. Я хочу достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок”.

Окрім, альбому з 15 треками, Марія проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

Галина ГУЗЬО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.