Мар’яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве лірик-відео «Ваніль, кориця і шафран» (відео)

1067
Тріо "Мар’яничі"
Тріо "Мар’яничі"

Цьогорічні весна та літо видалися для поетеси, головної редакторки «Видавництва Старого Лева» і лідерки гурту «Мар’яничі» Мар’яни Савки справжнім випробуванням. У квітні жінка захворіла на бронхопневмонію, а у липні тест діагностував ковід. На два з половиною тижні новий вірус прикув Савку до ліжка із двобічною вірусною пневмонією. «Але ліки, музика і підтримка друзів допомогли все подолати!», – зізнається поетеса та співачка. І ось повторний тест засвідчив: недуга у минулому. Тож Мар’яна, сповнена нових сил, повертається до активного творчого життя – і одразу із прем’єри напрочуд атмосферного відео на пісню від її гурту «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран».

Мар’яна Савка
Мар’яна Савка

Композиція «Ваніль, кориця і шафран» – на вірші і музику Мар’яни Савки і в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна – одна із перших в репертуарі гурту «Мар‘яничі». Вона ж дала і назву міні-альбому, записаного на студії FoniЯ records у Львові та виданого цьогоріч навесні. Під час карантину тріо «Мар‘яничі» дали online-концерт у підтримку своєї дебютної збірки.

Мар’яна Савка
Мар’яна Савка

Чуттєве лірик-відео на сингл «Ваніль, кориця і шафран» фільм-мейкерка Олена Чернінька зняла ще до карантину.

– Але тільки тепер змонтувала, чим підтримала мене під час хвороби, – розповідає Мар’яна Савка. – Лише рік, як ми творчо співпрацюємо з Оленою і я дуже рада, що наше бачення та жага до творчих експериментів співпадають. Хочу присвятити це відео жінкам, які потерпають від ейджизму та суспільних стереотипів у нашій країні. Будьте сильні, не дозволяйте дискримінувати себе через вік! Суспільство накладає стереотипи: це не для тебе, ти не така, тобі вже пізно! Долаймо стереотипи! Наш вік – наш безцінний досвід. І кожен вік має власну красу та силу. Робіть те, що ви хочете! Експериментуйте! Не бійтеся розпочинати нову справу! Не бійтеся знаходити в собі нові таланти! Не ставте собі рамок та шаблонів!

Переглянути відеопрем’єру від тріо «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран» можна тут:

В унісон із прем’єрою синглу Мар’яна Савка ініціювала публічне обговорення теми ейджизму. Розпочала із відвертого поста на своїй сторінці у Фейсбуку.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.