Мар’яна Савка і ток-шоу з музикантом Майком Кауфманом-Портніковим (відео)

252
Мар’яна Савка і ток-шоу з музикантом Майком Кауфманом-Портніковим

Видавчиня, письменниця і співачка Мар’яна Савка щодругої п’ятниці у вечірньому ток-шоу «Мар’яничі на ніч» спілкується з митцями на актуальні теми та про сокровенне.

Сьогодні опублікована розмова на YouTube-каналі Тріо «Мар’яничі» відбулася з легендарним музикантом Майком Кауфманом-Портніковим. Піаніст-віртуоз, що відіграв багатогодинний концерт на Майдані Незалежності на підтримку політв’язнів і встановив два рекорди по тривалій грі на роялі, ділився думками про сцену, призначення, вплив російської пропаганди та силу взаємопідтримки.

ДО слова Віллу «Шафран», де відбуваються записи розмов під музичний супровід Тріо «Мар’яничі», вже відвідали знакові культурні діячі: Роман Коляда, Юрко Іздрик, Галина Вдовиченко та інші.

Нагадаємо, що авторська програма мисткині Мар’яни Савки «Мар’яничі на ніч» з’являється в ефірі щодругої п’ятниці, о 20:00. Відверті розмови з важливими для української культури людьми під музичний супровід від Сергія Гуріна та Юрка Романіва відбуваються у неформальній атмосфері на віллі «Шафран». Ідея проєкту «Мар’яничі на ніч» виникла під час карантину. Музичний драйв, спонтанні розмови і чесні відповіді — те, чого так не вистачає в часи соціальної дистанції та невтішних новин.

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця. Авторка 19 книг для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії». Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018-го — входить до ПЕН-клубу, має титул «Обличчя Львова» за версію журналу «Boom Awards».

Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують понад два роки.

 Анна ЛУЦЮК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.