“МАНІФЕСТО” – показ та обговорення в мистецтвознавчому колі (відео)

208

28 та 29 вересня 2017 року у Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудуться кінопокази та обговорення  кіноінсталяції МАНІФЕСТО – сміливого та несподіваного мистецького проекту.

28 вересня о 20:00, а 29 вересня о 18:00 на вас чекає показ та обговорення кіноінсталяції МАНІФЕСТО  мистецтвознавчому колі за участі арт-критикині, мистецтвознавиця Наталі Космолінської та інших.

В кіноінсталяції МАНІФЕСТО Джуліан Розефельд у взаємодії з австралійською акторкою Кейт Бланшетт дає нове життя найбільш відомим і провокативним текстам митців і митчинь сучасної доби. Фільм складається зі серії вражаючих монологів, які Розефельд створив, редагуючи та складаючи в колаж мистецькі маніфести – від декларацій футуристів, дадаїстів і ситуаціоністів до роздумів окремих художниць, архітекторів, танцівниць та кінематографістів, серед яких Казимир Малевич, Сол Левітт, Івонн Рейнер та Джим Джармуш. Бланшетт виконує ці маніфести, перевтілюючись у 13 різних персонажок – шкільну вчительку, ведучу новин, працівницю фабрики, бездомну людину – в дослідженні сили й актуальності історичних заяв для сучасного світу.

Вартість квитка складає 30 грн і його можна придбати в касі Палацу перед сеансом або on-line на ticketclub.com.ua та в касах ticketclub.

Наталка СТУДНЯ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.