“Малярство” Юрія Лесюка експонується у Львові (відео)

1080
“Малярство” Юрія Лесюка експонується у Львові

В четвер,  30 березня 2017 року, в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. М. Драгоманова, 42) відкрилася виставка Юрія Лесюка під назвою “Малярство”.

Художник Юрій Лесюк
Художник Юрій Лесюк

“Це ювілейна виставка відомого у Львові митця, заслуженого художника України Юрія Лисюка, який представляє свій творчий доробок. Це не перша персональна виставка художника, яку ми відкриваємо в Національному музеї у Львові. На даній екпозиції представлено нові роботи Юрія Лисюка, які представляють бачення художником того світу, який йому запав з дитинства, його рідного краю”, – сказав генеральний директор Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького Ігор Кожан відкриваючи виставку.

Загалом в експозиції представлено понад півсотні декоративних композицій, наповнених гумором та гротеском. У жанрових сценах з життя Прикарпаття автор декларує власне прочитання народної поезії, музики та ноші, водночас і ностальгію за звичаями та побутом краю, в якому народився та зростав.

“У кожного з присутніх ця виставка буде викликати якісь свої особисті почуття, думки, спогади. В мене вона викликає приємну, теплу ностальгію за дитинством. Якщо об’єднати ці картини, то вони мають цілісне бачення і цілісну позицію Юрія Лисюка. Картини викликають різні почуття, але кожен, хто побуває на цій виставці не залишиться байдужим”, – поділився враженнями начальник відділу мистецтв та розвитку культури Львівської ОДА Василь Гладкий.

Сам художник розповів про свої емоційні переживання, які допомогли йому передати ностальгію за малою батьківщиною у своїх живописних роботах.

“Кожна людина колись робить собі підсумок в житті, в даному випадку я теж зробив підсумок певного етапу. Це лише частина моїх робіт, які були  створенні коли мною керувала ностальгія. Зараз я все більше і більше пригадую яскраві моменти, пісні, музику, поезію. Я все це пережив, все це знаю”, – сказав Юрій Лесюк.

Експонуватиметься виставка в Історичному комплексі НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. М. Драгоманова, 42) з 30 березня до 3 травня 2017 року. Оглянути експозицію можна з 10.00 до 18.00. Вихідні дні – понеділок, вівторок.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.