Маленькі історії про велику трагедію, або лекція про Голокост від Андрія Усача

450
Маленькі історії про велику трагедію, або лекція про Голокост від Андрія Усача

У вівторок, 13 листопада 2018 року, о 17.00 у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору» (проспект Чорновола, 45 г) відбудеться лекція Андрія Усача, наукового співробітника музею, аспіранта Українського католицького університету на тему «Маленькі історії про велику трагедію: Львів та львів’яни в умовах нацистської окупації та Голокосту»

Лектор розповість про екстремальне насильство в міському просторі Львова під час Другої світової війни через оповідь про досвіди пересічних львів’ян: євреїв, українців, поляків та представників інших національностей, реконструйованих на основі широкого кола джерел, зокрема з архівів колишніх радянських спецслужб.

Лекція відбудеться  в рамках супровідної освітньої програми  проекту «Вистава «Танго смерті» В. Тужина за Ю. Винничуком, як платформа для обговорення суспільно важливих питань», який реалізує Львівський обласний академічний театр ляльок.

Проект відбувається за підтримки Українського культурного фонду. Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.