Майстер-класи із розпису шкіряних браслетів за мотивами орнаментів Оленою Кульчицькою

531

12,13 і 14 січня 2016 року в Художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької (вул. Листопадового Чину,7) відбуватимуться  майстер-класи із розпису шкіряних браслетів за мотивами орнаментів, проектованих Оленою Кульчицькою.

Інтер'єр Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької
Інтер’єр Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької

“Будемо розписувати шкіряні браслети, використовуючи проекти орнаментів Олени Кульчицької, які вона застосовувала у своїх килимах, проектах декоративних паперів, шпалер, малюнках для тканин. Учасники майстер-класу познайомляться із постійною експозицією музею, дізнаються, звідки художниця черпала натхнення для своїх проектів у галузі орнаменту та зможуть відшукати орнаментальні мотиви в інтер’єрі нашого музею“, – розповідає ведуча майстер-класу, молодший науковий співробітник Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (відділ Національного музею у львові імені Андрея Шептицького), Надія Кінаш.

Молодший науковий співробітник Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (відділ Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького) Надія Кінаш
Молодший науковий співробітник Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (відділ Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького) Надія Кінаш

Потрібно зазначити що це один з небагатьох майстрер-класів, де на рівних можуть творити і діти і батьки, тобто люди різного віку. Ця поія може стати чудовою нагодою для сім’ї цікаво провести час разом і освоїти нові навики.

Шкіряні браслети з орнаментами Олени Кульчицької
Шкіряні браслети з орнаментами Олени Кульчицької

Окрім майстер-класу, на учасників чекає тематична розповідь “Орнаментальні мотиви у творах Олени Кульчицької” та ознайомлення із постійною експозицією музею, розташованого у колишній оселі та творчій майстерні видатної художниці.

Початок занять о 12.00. Вартість 30 грн. з особи. Інформація та запис за тел. 261-07-06; моб. 050-52-95-089. Адреса музею: вул. Листопадового Чину,7.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.