Маґура, або міжнародний день кави

365
Кава справжніх і сильних духом – кава
Кава справжніх і сильних духом – кава "Маґура"

Сьогодні у нас особлива кавова неділя, бо сьогодні вперше з часів нашої дружби з нашим незмінним партнером Торговою маркою Кава Старого Львова на неділю припав Міжнародний день кави.

Це свято поціновувачів кави у всьому світі. Щорічно відзначається з 1 жовтня 2015 року за погодженням з Міжнародною організацією з кави та розпочався у Мілані. У цей день багато компаній пропонують чашку кави безкоштовно або зі знижкою. Деякі заклади поширюють купони та спеціальні пропозиції для користувачів через соціальні мережі. Деякі компанії продають вітальні листівки до Національного дня кави, а також пропонують безкоштовні електронні листівки.

Куштування кави справжніх і сильних духом – кави "Маґура"
Куштування кави справжніх і сильних духом – кави “Маґура”

Сьогодні кава є чи не найпопулярнішим безалкогольним напоєм у світі. Це не дивно, оскільки кофеїн, що міститься у ньому, впливає на дофамінові рецептори в мозку, завдяки яким люди відчувають приплив сил. Споживання кави, яка є джерелом радості та енергії, об’єднує людей, налаштовує на дружню бесіду. Тож не випадково в світі давно сформувалися традиції запрошувати на каву дорогих гостей, пити її з друзями в кав’ярнях, а під час перерви – з колегами на роботі.

Куштування кави справжніх і сильних духом – кави "Маґура"
Куштування кави справжніх і сильних духом – кави “Маґура”

І маємо дуже хорошу новину до сьогоднішнього свята – в Україні з’явилася кава справжніх і сильних духом – кава “Маґура”. З цієї нагоди кілька днів тому у ресторані “Бойківська гостина” зійшлися справжні шанувальники кави, аби послухати цікаве про каву і скуштувати Маґуру різними способами приготування.

Нова крафтова кава створена у партнерстві з Торговою маркою Кава Старого Львова.
У презентації взяли участь її представники – Ігор Вінтонів та бренд-бариста Анатолій Павлів.

Усі захоплено слухали різні кавові історії, цікавинки про каву впереміш із поетичними рядками Ганни Василів та улюбленими строфами Ярини Федус.

Куштування кави справжніх і сильних духом – кави "Маґура"
Куштування кави справжніх і сильних духом – кави “Маґура”

Усі учасники зустрічі отримали в подарунок пакетик кави, аби запарити її вдома, адже така ідея нового бренду — випити каву у ресторані чи придбати собі мелену або в зернах.

Як зазначив директор ресторану Андрій Німець, ця зустріч у легкій та невимушеній атмосфері започаткувала клуб “ЦіКАВИх бойків” – шанувальників бойківської кави і відтак гуртуватиме шанувальників різних посиденьок та бесід із цікавими людьми, адже як-не-як, кава – це не лише напій, а й привід до зустрічей і спілкування.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.