Людина, що ховається за лаштунками таємниці (відео)

613
Людина, що ховається за лаштунками таємниці

Багато львів’ян уже знають, а для багатьох ще стане справжнім відкриттям існування інтерактивного музею “Таємна аптека” у Львові на площі Соборній, 1 у підземеллях аптеки “Під Угорською короною”.

Можна безкінечно-довго розповідати про всі незвичності та цікавинки цього музею, що ми тривалий час уже успішно робимо, але сьогодні наші розмова буде з людиною, котра стоїть за лаштунками  цієї таємниці, з керівником інтерактивного музею “Таємна аптека” у Львові  Наталкою Костко.

Керівник інтерактивного музею "Таємна аптека" у Львові Наталка Костко
Керівник інтерактивного музею “Таємна аптека” у Львові Наталка Костко

“Таємна Аптека – це своєрідна така таємна лабораторія, яка знаходиться в діючій аптеці і вона невидима для людського ока. Насправді, коли ви заходите в звичайну аптеку, ви навіть не здогадуєтесь, що тут є таємна лабораторія”, –  розповідає Наталя.

Чесно кажучи, Таємна Аптека давно вже перестала бути просто таємною лабораторією чи інтерактивним музеєм. Вона, як пишуть її відвідувачі у соціальних мережах, вже стала місцем інтерактивного історичного та навчально-пізнавального шоу.

Адже тут проходять і інтерактивні екскурсії, і вистави для дорослих та дітей і різноманітні майстер-класи і, віднедавна, справжні шкільні уроки, де дітей вчать хімії, фізиці, математиці і, навіть, англійській мові.

На залишається Таємна Аптека й осторонь від соціальних тем сучасного суспільства. Зовсім недавно, для дітей з вадами слуху, екскурсія інтерактивним музеєм була доповнена сурдоперекладом.  Постійно проходять тут благочинні акції та екскурсії для особливих верств населення. Допомагають також працівники музею і вимушеним переселенцям.

І за цим всіх стоїть дружній колектив, яким керує Наталя Костко. Чато складається враження, що вона, в прямому значенні цього слова, “живе на роботі”, чи, може, правильніше сказати – живе роботою.

Можна багато розповідати, але краще один раз побачити.  Найближчого понеділка в Таємній Аптеці відбудеться майстер-клас з написання ікони на склі – запрошуємо, і ви самі усе зрозумієте.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.