Люди Львова. Ігор Дерев’яний та його книга “Сила волі. Євген Коновалець” (відео)

1835
Люди Львова. Ігор Дерев'яний та його книга “Сила волі. Євген Коновалець”
Ігор Дерев'яний

За останні півтора року українці дізналися і дізнаються про свою історію набагато більше, ніж за весь час Незалежності нашої держави. Цей процес триває і надалі і є надія, що цей процес не зупиниться. І не зупиниться він в першу чергу завдяки людям, котрі вивчають історію та розповідають про неї. Саме таким є автор книги “Сила волі. Євген Коновалець”, старший науковий співробітник Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», наш сьогоднішній співрозмовник Ігор Дерев’яний.

Книга за його авторством вийшла півтора роки тому накладом в 1000 примірників і вже встигла здійняти лемент у наукових колах. Висновки молодого дослідника не збігаються з письмовими згадками історичних осіб, зате дуже добре узгоджуються з логікою історичних подій.

Книжка Ігоря Дерев’яного “Сила волі. Євген Коновалець”
Книжка Ігоря Дерев’яного “Сила волі. Євген Коновалець”

Спокійний, переконливий та виважений у своїх твердженнях, за горнятком зеленого чаю, Ігор розповідає про історичні постаті, події та емоції людей, котрі  безпосередньо вплинули на той світ, у якому ми всі зараз живемо.

Слухаючи Ігоря, можна впевнено провести паралель між подіям початку XX століття і нашим сьогоденням, але дуже хочеться вірити, що цього разу ми не зробимо тих самих помилок і наші онуки та правнуки будуть жити в багатій, щасливій і мирній країні.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.