Люди Львова. Ігор Дерев’яний та його книга “Сила волі. Євген Коновалець” (відео)

0
658
Люди Львова. Ігор Дерев'яний та його книга “Сила волі. Євген Коновалець”
Люди Львова. Ігор Дерев'яний та його книга “Сила волі. Євген Коновалець”

За останні півтора року українці дізналися і дізнаються про свою історію набагато більше, ніж за весь час Незалежності нашої держави. Цей процес триває і надалі і є надія, що цей процес не зупиниться. І не зупиниться він в першу чергу завдяки людям, котрі вивчають історію та розповідають про неї. Саме таким є автор книги “Сила волі. Євген Коновалець”, старший науковий співробітник Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», наш сьогоднішній співрозмовник Ігор Дерев’яний.

Книга за його авторством вийшла півтора роки тому накладом в 1000 примірників і вже встигла здійняти лемент у наукових колах. Висновки молодого дослідника не збігаються з письмовими згадками історичних осіб, зате дуже добре узгоджуються з логікою історичних подій.

Книжка Ігоря Дерев’яного “Сила волі. Євген Коновалець”
Книжка Ігоря Дерев’яного “Сила волі. Євген Коновалець”

Спокійний, переконливий та виважений у своїх твердженнях, за горнятком зеленого чаю, Ігор розповідає про історичні постаті, події та емоції людей, котрі  безпосередньо вплинули на той світ, у якому ми всі зараз живемо.

Слухаючи Ігоря, можна впевнено провести паралель між подіям початку XX століття і нашим сьогоденням, але дуже хочеться вірити, що цього разу ми не зробимо тих самих помилок і наші онуки та правнуки будуть жити в багатій, щасливій і мирній країні.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.