Львів’яни мають нагоду почути твори Баха та Вівальді у філармонії

127
Львівська обласна філармонія
Львівська Національна філармонія

Вже незабаром, 5 серпня 2019 року,  у Львівській національній філармонії (вулиця Чайковського, 7) о 19:00 в рамках фестивалю «Pizzicato e Cantabile» відбудеться концерт «Bach&Vivaldi». Про це повідомляє прес-служба філармонії.

«Композиції Й.С. Баха та А. Вівальді доволі часто можна побачити на українських афішах. Незважаючи на це, музика таких знакових постатей епохи бароко завжди звучить цікаво, свіжо й неодмінно сповнює енергією. Оригінальне прочитання творів майстрів запропонують Олена Мацелюх, Оксана Гаргай, Ольга Куц та Богдан Котюк», – йдеться в повідомленні.

Вечір відкриють три органні цикли Й.С.Баха (Фантазія і фуга соль мінор BWV 542, Хорал «Ich ruf’ zu Dir, Herr Jesu Christ», BWV 639, Токата і фуга ре мінор BWV 565), до яких згодом долучаться знамениті «Чотири пори року», що прозвучать у транскрипції для скрипки й органа. За словами організаторів, один із перших програмних творів в історії світової музики виконуватимуть у супроводі 12 сонетів Антоніо Вівальді, що органічно вводять у настрій концертів. Також інтерпретацію доповнить живопис художниці Ольги Куц, яка в режимі реального часу втілить у фарбах образи твору. Квитки можна придбати онлайн або в касах Філармонії.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.