Львів’ян запрошують на урбан-пікнік в парку “Знесіння” (повна програма)

1261
Стежка на Кайзервальді
Стежка на Кайзервальді

Вже цієї суботи, 22 липня 2017 року, у Львові пройде фестиваль лісопаркового дозвілля — 3F (Family Forest Festival).  Львів’ян та гостей міста запрошують провести вихідний день на лоні природи і закликають підтримати ініціативу збору підписів проти забудови парку. Подія відбудеться в парку “Знесіння” у форматі урбан-пікнік.

Фестиваль лісопаркового дозвілля “3F” – це тематична акція урбан-пікнік для родинного та індивідуального відпочинку на лоні природи в старому лісопарку Кайзервайльд. Мета акції — привернення уваги мешканців міста до незаконної забудови парку.

Афіша фестивалю лісопаркового дозвілля на території парку “Знесіння”
Афіша фестивалю лісопаркового дозвілля на території парку “Знесіння”

Організатором фестивалю є Громадська організація “Королівський Ліс” – громадське об’єднання, що  пропагує підтримку стабільного розвитку та ревіталізації парку “Знесіння”. Ціль діяльності — утворення особливого майданчика для відпочинку на природі і збереження  цілісності парку в цілому.

Акція передбачає супутню культурну програму. Вхід вільний. За словами організаторів, важливим для них є не змістове наповнення самої програми, а популяризація культури активного відпочинку на території парку “Знесіння”. Для гостей заходу готують ряд атракцій, котрі будуть цікаві і дорослим, і маленьким відвідувачам — у програмі заходу:

  • 16:00 — відкритті заняття та показові виступи академії футболу для дошкільнят Клубу Лева;
  • 17:00 — відкритті заняття та показові виступи Львівської міської молодіжної громадської організації ”Військово-Історична дружина Чорна Галич”;
  • 18:00 — екологічні уроки від освітнього проекту “Зелений Ліхтарик”;
  • 19:00 — творча майстерня від Асоціації дизайнерів-графіків “4й блок”;
  • 20:00 — етнозабави та співи біля ватри;
  • 21:00 — показ короткометражних фільмів просто неба на галявині парку.

Беріть з собою коцики, гарний настрій та друзів – закликають організатори.

Кайзервальд( сучасний парк "Знесіння")
Кайзервальд( сучасний парк “Знесіння”)

Регіональний ландшафтний парк “Знесіння” — парк у центральній частині Львова, який займає площу 312,1 га. Парк оголошений об’єктом природно-заповідного фонду України та є структурним підрозділом виконавчого органу Львівської міської ради, що був створений для збереження та відновлення унікального природно-історичного комплексу гряди Знесіння і прилеглих територій давніх поселень — Знесіння і Кривчиці. Парк розташований на лісистому узгір’ї Львівського плато; його основна частина розташована в місцевості Кайзервальд  Територія парку належить до категорії земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.

Ярослава ЯКОВЛЄВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.