Львів’ян запрошують на творчий вечір з Іваном Малковичем

405
Львів’ян запрошують на творчий вечір з Іваном Малковичем

В суботу, 12 травня 2018 року, о 18:00 рамках проекту “Інтелектуальна ін’єкція”, у Львівській філармонії вас чекає зустріч з творцем чарівного світу для малечі і дорослих від 2 до 102 років Іваном Малковичем.

Людина з янголом на плечі, яка нагадує нам про “місячний серпик букви “є”, подорожник-подорожній, який допомагає зцілювати рани – це все Іван Малкович! Український поет та видавець збирає всіх поціновувачів своєї творчості, аби на один вечір перетворити філармонію в храм поезії високого духу. Це буде поезія, проза, музика, інтелектуальні розмови про літературне, політичне, мовне і культурне сьогодення.

Гостями вечора також стануть український бард, кобзар і бандурист Василь Жданкін та українский поет, бард і рок-музикант Едуард Драч.

Нагадаємо, Іван Малкович – український поет, належить до покоління вісімдесятників, увійшов у літературу разом з Ігорем Римаруком, Василем Герасим’юком, Оксаною Забужко.

Іван Малкович
Іван Малкович

У 2017-му році став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, власник і директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га». У творчому доробку поета 8 збірок, а також міжнародний орден Усмішки, який вручають відомим людям, що приносять дітям радість.

Вміє бути вдячний і пам’ятати про рід. У своєму київському домі любить пригощати власноруч вирощеними яблунями. Плекати сад він навчився від свого дідуся.
Захопливі розповіді Івана Малковича про святкування Різдва, як готувати кутю, прикрашати святкову оселю варті окремого видання.

Видавництво Івана Малковича “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” – без перебільшення є культурним дивом. Вже кілька поколінь українських дітей виросли з книжками, на яких стоїть цей веселий логотип.

Квитки у касі філармонії (235 89 46) або тут:https://kasa.in.ua/ivan-malkovic.-tvorcij-vecir
Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.