Львів’ян запрошують на мистецьку акцію “Похорон рибок”

1190
Магазин
Магазин "Океан". Фото 1980-х рр.

Сьогодні, 24 липня 2019 р., о 18.30  Сихів Медіа та Інститут Суспільних Ініціатив запрошують зібратися усіх небайдужих за адресою  вул. Володимира Великого, 26 а (колишній магазин “Океан”) на мистецьку акцію “Похорон рибок”, присвячену знищеному мозаїчному рельєфу з рибками.

“Мозаїчний рельєф на фасаді магазину “Океан” у Львові, 1982-2019. Автор: видатний галицький художник, Заслужений художник України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, Народний художник України і почесний громадянин Львова, Володимир Йосипович Патик (1926-2016).

Витвір мистецтва було цинічно знищено, попри обіцянки зберегти мозаїку в ході реконструкції магазину Океан від ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп».

Мистецька акція "Похорон Рибок"
Мистецька акція “Похорон Рибок”

Більш того, збереження мозаїки було обов’язковою умовою погодження реконструкції міськвиконкомом. Але, на жаль, у тексті рішення міськвиконкому №138 від 15 лютого та у затверджених ним містобудівних умовах та обмеженнях на реконструкцію “Океану” жодної згадки про збереження мозаїки не було.

Акцією хочемо підняти питання свавілля забудовників та бездіяльності посадовців міста. Не знаємо який об’єкт наступний – тому львів’яни повинні захищати своє місто!

Приходьте на 18:30 в чорному на акцію похорону рибок… ” – зазначається у події на Фейсбук.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.