Львівський театр ляльок запустив “онлайн сцену” – показ відеовистав та програму “Вечірню казочку”

140
Львівський театр ляльок
Львівський театр ляльок

У Львівському театрі ляльок стартував проект “Ляльки онлайн”.
Першими цифровими продуктами стали відеовистави, які можна переглядати у мережі. Та відеопрограма “Вечірня казочка”, яка щосуботи йде у ефірі на сторінці Youtube-каналу театру – у період карантинних обмежень у Львові.

В подальшому театр планує розвивати та запускати й інші формати театрального онлайн-продукту.

Для перегляду вже доступні відео версії п’яти кращих вистав Львівського театру ляльок – “Золоторогий олень”“Знайдена лялька”“Шапочка. Червона”“Зоря благодатна” та “Дорога до Вифлеєму”.

Проект “вистав онлайн” вдалося реалізувати завдяки кільком грантовим програмам – “Інфраструктурні гранти” від House of Europe“Фокус на культуру” від Львівської міської ради та грантовій підтримці Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати — Україна”.
Грантова підтримка дозволила професійно підійти до зйомок відео та створити справді якісні онлайн-версії.

“Онлайн сцена” Львівського театру ляльок дає можливість комфортного та безпечного перегляду вистав удома.
Аби скористатися цією послугою, потрібно зайти на веб-сторінку театру, відкрити розділ “Вистави онлайн”, обрати виставу та оплатити перегляд карткою. Вартість перегляду – 80 грн.

Для “вистав онлайн” діє система промокодів, за допомогою яких можна оплатити та переслати перегляд вистави комусь іншому у подарунок.
З 26 квітня по 2 травня діятимуть Великодні знижки – після перегляду першої вистави другу можна буде дивитися вже за півціни.

Марічка Михайлик, кураторка проекту “Ляльки онлайн”:
“Наша мета – не просто вивести театр у онлайн-простір, а й розвивати україномновний контент. Адже, не секрет, що сьогодні в мережі панує багато російськомовного продукту – ми хочемо змінити цю ситуацію та запропонувати українцям гідний культурний продукт рідною мовою”.

Марічка МИХАЙЛИК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.