Львівський театр ляльок запустив “онлайн сцену” – показ відеовистав та програму “Вечірню казочку”

111
Львівський театр ляльок
Львівський театр ляльок

У Львівському театрі ляльок стартував проект “Ляльки онлайн”.
Першими цифровими продуктами стали відеовистави, які можна переглядати у мережі. Та відеопрограма “Вечірня казочка”, яка щосуботи йде у ефірі на сторінці Youtube-каналу театру – у період карантинних обмежень у Львові.

В подальшому театр планує розвивати та запускати й інші формати театрального онлайн-продукту.

Для перегляду вже доступні відео версії п’яти кращих вистав Львівського театру ляльок – “Золоторогий олень”“Знайдена лялька”“Шапочка. Червона”“Зоря благодатна” та “Дорога до Вифлеєму”.

Проект “вистав онлайн” вдалося реалізувати завдяки кільком грантовим програмам – “Інфраструктурні гранти” від House of Europe“Фокус на культуру” від Львівської міської ради та грантовій підтримці Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати — Україна”.
Грантова підтримка дозволила професійно підійти до зйомок відео та створити справді якісні онлайн-версії.

“Онлайн сцена” Львівського театру ляльок дає можливість комфортного та безпечного перегляду вистав удома.
Аби скористатися цією послугою, потрібно зайти на веб-сторінку театру, відкрити розділ “Вистави онлайн”, обрати виставу та оплатити перегляд карткою. Вартість перегляду – 80 грн.

Для “вистав онлайн” діє система промокодів, за допомогою яких можна оплатити та переслати перегляд вистави комусь іншому у подарунок.
З 26 квітня по 2 травня діятимуть Великодні знижки – після перегляду першої вистави другу можна буде дивитися вже за півціни.

Марічка Михайлик, кураторка проекту “Ляльки онлайн”:
“Наша мета – не просто вивести театр у онлайн-простір, а й розвивати україномновний контент. Адже, не секрет, що сьогодні в мережі панує багато російськомовного продукту – ми хочемо змінити цю ситуацію та запропонувати українцям гідний культурний продукт рідною мовою”.

Марічка МИХАЙЛИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.