Львівський театр ім. Франца Кафки запрошує на експериментальну виставу “Вороги дівчат” (відео)

343
Львівський театр ім. Франца Кафки запрошує на експериментальну виставу

7 березня 2024 року – Львівський театр ім. Франца Кафки, відомий своїми авангардними постановками, оголошує про прем’єру міждисциплінарного проекту “Вороги дівчат”. Вистава, що досліджує глибини людської трагедії та жагу до помсти, відбудеться 24 березня о 17:00 у Театрі Слово і Голос.

Сюжет вистави обертається навколо раптової події, яка руйнує життя героїв. Занурені в горе та гнів, вони шукають відповіді та прагнуть покарати винних. Експериментальна
форма постановки поєднує акторську гру, фортепіанну музику та інноваційні візуальні рішення, створюючи унікальний та емоційний досвід для глядача.

На глядачів чекає експериментальна вистава театральною мовою, яку вже доволі довгий час розробляються учасники колективу", – розповідає актор театру Кафки, Назарій Боденко.

У ролях:

  • Назарій Боденко
  • Герман Гошкадор
  • Ірина Кірчанова (фортепіано)

“Вороги дівчат” – це лише перша частина масштабного міждисциплінарного проекту. Згодом глядачі зможуть побачити однойменну виставку та анімацію, що доповнять та розширять тему вистави.

Львівський театр ім. Франца Кафки, заснований у 2009 році, відомий своїми експериментами на сцені, імпровізаціями, використанням оригінальних та сучасних технічних засобів, а також пошуками нових форм театрального мистецтва.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.