Львівський обласний центр служби крові терміново потребує донорської крові усіх груп

416
Львівський обласний центр служби крові терміново потребує донорської крові усіх груп

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» повідомляє про нагальну потребу донорської крові всіх груп та закликає мешканців області активно зголошуватися.

«Сподіваємося на активність донорів усіх груп крові. Для тих, хто здаватиме кров вперше, нагадую, що на процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій – відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю, має бути не менше, ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років», – наголосив директор Центру служби крові Ярослав Дяків.

Кров приймають у робочі дні з 8:30 до 13:00 год. (деякі суботи – робочі) за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65. Донорам слід мати з собою паспорт або посвідчення водія.

Лікарі рекомендують вранці перед процедурою донації випити солодкий теплий чай із печивом, 24 години не вживати алкоголю, 12 годин не вживати смаженого, молочного, бананів, жирної їжі та нагадують, що повторно здати кров особа може не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.

Кров потрібна для поранених військових.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.