Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на відзначення 157-річчя від дня народження Михайла Грушевського

208
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

29 вересня 2023 р. у Львівському музеї Михайла Грушевського (вул. І.Франка, 154) відбудеться відзначення 157 річниці від дня народження Михайла Грушевського.

Покладання квітів музей Грушевського

“Святкування, традиційно, розпочнеться об 11 год. покладанням квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському на проспекті Шевченка у Львові.

Цьогоріч заходи, які відбуватимуться у музеї (вул. І.Франка, 154), пройдуть під гаслом «У родинному колі». На відвідувачі очікуватиме відкриття двох виставок:

– о 14 год. – «Душі цвіт на многая літ» – виставка, яка також присвячена 140-річчю від дня народження художника Михайла Жука. Зокрема, можна буде оглянути оригінальний мистецький твір майстра «Яблунева гілка», який художник, з авторським побажанням подарував Марії Грушевській.

157-річчя Грушевського

– о 15 год. «У родинному колі» – виставка, присвячена Галицькій родині Грушевських, члени якої дбайливо, попри тоталітарний радянський режим, усі заборони і страхи зберегли та донесли до наших часів пам’ять та родині реліквії сім’ї Грушевських. Раритети з якими можна буде ознайомитися: оригінальні світлини, епістолярій, вишивки родини та багато іншого.

157-річчя Грушевського

Окрім того очікуємо спогадів від нащадків Галицької родини Грушевських та поетичний сюрприз від доброго друга та шанувальника музею. А співоче «слово» нам подарують наші друзі, чарівні дівчата, учасниці гурту автентичного співу «Жива»”, – пишуть у події на фейсбук сторінці музею організатори заходу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.