Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на великодню виставку

239
Музей Михайла Грушевського у Львові .Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові Фото 2015 р.

У понеділок, 18 квітня 2022 р., о 15 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбудеться відкриття виставки “Великдень”, на якій представлено роботи вихованців Дитячої школи народних мистецтв.

Виставка «Великдень» – ретроспективна та присвячена 30-річчю школи Дитячої школи народних мистецтв. На виставці представлено кращі дитячі роботи з текстилю, живопису, скульптури і кераміки на великодню тематику. Всі експонати виконані учнями різного віку. Куратор виставки Марта Стрільчук.

Афіша виставки "Великдень"
Афіша виставки “Великдень”

«Великдень – світле і радісне свято життя… І ми веселимось. Веселимось побідою любови вселюдської над вселюдською смертю і побідою життя нашого народнього над темнотою і смертю, страхом і неволею. Ся побіда теж здобута любовю великою до свого народу, що не повірила ворожим голосам, які віщували йому смерть неминучу, і не побояла ся зневаги, кари і муки, розвіяла ті мороки смерти й неволі що були обсїли наш нарід », – писав Михайло Грушевський.

Понад сто років потому ми знову тримаємо бій, і обов’язково переможемо темноту, смерть, страх і неволю. І у такий важкий час, саме світла та чиста дитяча творчість дає нам віру у те, що наш світ все ж таки прекрасний.

Софія ЛЕГІН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.