Львівський “Вернісаж”

5376
Львівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії Заньковецької

Львівський “Вернісаж” давно уже став своєрідною візитівкою Львова.  Кожен гість нашого міста, якщо хоче залишити собі на згадку якийсь сувенір про Львів, неодмінно завітає сюди і підбере собі якусь річ відповідно до своїх смаків та фінансових можливостей.

Зараз цей мистецький ринок знаходиться на площі Театральній, але мало хто пам’ятає, що славнозвісний “Вернісаж” розпочинався в далекі роки перебудови на колишньому дитячому майданчику на перетині вулиць Краківської та Вірменської.

Львівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїІ завдячує свої він своїй появі художникам. Вони першими почали виставляти тут свої роботи на продаж. А вже потім, до них долучилися майстри інших творчих ремесел.

Львівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЗгодом імпровізований мистецький ринок перемістився на площу Театральну. Великий вплив на таке переміщення мав другий фестиваль “Вивих”, який проходив у Львові в 1992 році.

Львівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїЛьвівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїАле з тих пір пройшло дуже багато часу і місце зустрічі творчих людей перетворився на типовий ринок, де вже майже не зустрінеш майстрів, котрі своїми руками роблять цікаві мистецькі речі. В більшості тут працюють посередники та перекупники, котрі часто продають речі, котрі виготовлені на промисловій основі.

Львівський "Вернісаж" на площі перед театром імені Марії ЗаньковецькоїАле найбільшим здивуванням для мене була етикетка на одному з виробів (козак з оселедцем та пишними вусами ніжно пригортає до серця пишну українку), з текстом “Made in China”. Тепер уже й наше, українське, виготовляють у Китаї. Сумно.


Партнер посту:  Цей ресторан-пивоварня Старгород  Львів здивував дуже сильно. За стилем це щось середнє між пабом і кабаре, з ухилом на «дорослу» тематику . А ще тут варять три лагерних сорти пива – два світлих і одне темне. Всі сорти пива є хорошими представниками своїх класів.

3 КОМЕНТАРІ

 1. Привет всем!
  В процессе работы над дипломом я нашел в интернете ресурсы, ускорившие написание.
  Закажите диплом у нас – легко! Без предоплаты, с гарантией качества и доставкой по всей России.
  Желаю всем не двоешных) отметок!
  https://russiany-diplomas.com
  купить диплом физика
  купить диплом слесаря
  купить аттестат за 9 класс
  купить диплом маляра
  купить диплом в ачинске

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.