Львівський рекордсмен «Тягнизуб» спробував свої зуби на “Чудо-поїзді”(відео)

859

Вчора, 27 липня 2016 року, у Львові рекордсмен Олег «Тягнизуб» Скавиш провів тренування перед встановленням нового рекорду України та Гіннеса, потягнувши зубами одночасно два «Чудо-поїзди» з дітьми всередині. Свій новий рекорд рекордсмен спільно з благодійним фондом «Крила надії» вирішив присвятити благодійній меті – допомозі у зборі коштів на лікування дітей з онкологічними недугами.

Рекордсмен Олег Скавиш "Тягнизуб"
Рекордсмен Олег Скавиш “Тягнизуб”

Як відомо, 6 серпня о 18.00 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької відбудеться силове шоу «Рекорд заради життя», де Олег «Тягнизуб» Скавиш встановить новий рекорд України та Гіннеса, потягнувши зубами одночасно два «Чудо-поїзди», з дітьми всередині. Захід розпочнеться концертом відомих виконавців і буде початком благодійного марафону під гаслом «Разом потягнемо!».

Рекордсмен Олег Скавиш "Тягнизуб"
Рекордсмен Олег Скавиш “Тягнизуб”

Силове шоу «Рекорд заради життя» є початком благодійного марафону під гаслом «Разом потягнемо!». Його ініціатором є сам Олег, адже його останні рекорди привернули значну увагу українців. Тому він сподівається, що цей захід також приверне увагу всіх небайдужих.

Рекордсмен Олег Скавиш "Тягнизуб"
Рекордсмен Олег Скавиш “Тягнизуб”

Раніше спортсмен поставив сім всеукраїнських рекордів, один із них після розгляду комісії із Книги рекордів Гінеса може стати світовим. Він тягав потяги автомобілі та іншу техніку. Тепер мріє взятися за літак.

Сьогодні ж «Тягнизуб» зрушив із місця «Чудо-поїзди» загальною вагою до 15 тон. Складність виконання полягала не так у вазі, як у кількості коліс, їх ступені тертя та нахилу площі перед Оперним театром, каже організатор Петро Климків.

Наразі сам Олег своїм результатом не задоволений – тягнув транспорт і більшої ваги, але технічні умови на площі значно ускладнюють завдання.

Нагадаємо, рекорд Олег «Тягнизуб» Скавиш обіцяє встановити 6 серпня 2016 року о 18:00 перед львівською Оперою.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.