Львівський природознавчий музей потребує допомоги у збереженні гербарних фондів

688
Фасад музею графа Дідушицького. Фото з архіву Державного природознавчого музею Національної академії наук України.
Фасад музею графа Дідушицького. Фото з архіву Державного природознавчого музею Національної академії наук України.

Державний природознавчий музей НАН України, що знаходиться у самому центрі Львова, оголосив про збір коштів від усіх небайдужих для збереження та обробки унікальних гербаріїв. Молодший науковий співробітник ДПМ НАН України та куратор гербарію Андрій Новіков зізнається, що музею банально не вистачає коштів на закупівлю необхідної кількості картону та мотузок. Наявних коштів заледве вистачає на мінімальне опалення і не впевнений, що їх вистачить на необхідну подальшу термічну обробку гербарних фондів.

“Хто був у нас в музейному гербарії, знає в яких жахливих папках зберігаються окремі зразки. Особливо прикро дивитися на зразки, яким понад сто років – ще задовго до нас їх передали на зберігання до фондів Музею, і ми не вправі допустити їх руйнування. Ви знаєте, що я останнім часом займався виготовленням нових папок, однак з огляду на загальну скрутну ситуацію, нам банально не вистачає коштів на закупівлю необхідної кількості картону та мотузок. Наявних коштів заледве вистачає на мінімальне опалення і не факт, що вистачить на необхідну подальшу термічну обробку гербарних фондів.

З огляду на це я як науковий куратор гербарію нашого Музею вирішив звернутися за допомогою до вас. Я особисто буду щиро вдячний за будь-яку пожертву і обіцяю відкритий звіт щодо використання отриманих коштів. Зі своєї сторони я також обіцяю теплий прийом, усіляку допомогу і каву кожному досліднику, який приїде працювати у наші фонди.

Щоб хоч якось віддячити вам за вашу підтримку і додати трішки азарту, ми разом з Марічкою вирішили організувати благодійну лотерею і розіграти десять унікальних комплектів Місії гербарного дослідника, які ніде ніхто і більше ніколи не зможе отримати. Місія гербарного дослідника – це вавбокс, що включає в себе один примірник гри Ботобатл, одну розмальовку Невидимі види, акварельний принт з одним з рідкісними аконітів Українських Карпат, набір завдань для маленьких дослідників природи і ще дещо цікаве.

Отож, за кожні 50 грн. пожертви ви отримаєте один поінт з вашим ім’ям, який братиме участь у розіграші. Чим більше у вас буде поінтів, тим вищий буде шанс виграти. Наприклад, при умові пожертви ста гривень, у вас буде вже два поінти, які братимуть участь у розіграші, і так далі. Переможцям потрібно буде лише оплатити вартість пересилки свого вавбоксу або ж забрати його особисто у Львові. Розіграш відбудеться 1 березня 2019 року.

Кошти прошу надсилати на мою картку ПриватБанку 5363 5423 0557 7950 (Андрій Новіков).
Наперед щиро дякую вам за допомогу і підтримку нашого гербарію!

З доброї ласки Сергія Глотова до призового фонду додається 10 книг «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» з підписами авторів.

Прохання зазначати у призначенні платежу своє прізвище та ім’я, бо якщо платіж надходить з-поза Приват-Банку, не завжди відображається платник”, – повідомив Андрій Новіков.

Андрій НОВІКОВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.