Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на “Зимову казку”

250
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

18 грудня 2019 р. о 15 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка, 154) відбудеться відкриття різдвяно-новорічної виставки творчих робіт вихованців Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв “Зимова казка”.

На виставці представлені понад 50 художніх робіт на різдвяно-новорічну тематику учнів 8-11 класів.

Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ
Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ

Різдво – це особливий час родинного тепла та затишку, коли дотримуються традицій та звичаїв, коли збираються за одним столом, час коли творять та вірять у дива. Цей святковий настрій із запахом цинамону, загадкові образи зимової магії, духу Різдва намагались відтворити та передати глядачу наші учні.

Гармонія кольору та форми, динамічні сюжетні ліній, цікава композиція вдало поєднані в графіці, живописі та роботах в техніці холодного батику. Ця виставка є своєрідним підсумком навчального семестру, де учні мали змогу використати здобуті знання з кольорознавства, композиції та живопису, в своїх творчих роботах.

Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ
Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ

Довідка:
Львівський художній ліцей при ЛНАМ розпочав роботу 1 вересня 2010 року. Це загальноосвітній навчальний заклад з профільною спрямованістю освіти та наданням практичних навичок учням середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) у галузі образотворчого мистецтва.

Окрім загальноосвітніх дисциплін ліцеїсти вивчають композицію, рисунок, живопис, кольорознавство, текстиль, народні промисли тощо.

Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ
Робота учня Львівського художнього ліцею при ЛНАМ

Основною метою ліцею є виявлення обдарованих дітей середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) в галузі образотворчого мистецтва, а також сприяння реалізації творчих здібностей талановитої молоді, яка зможе продовжувати навчання у Львівській національній академії мистецтв, а також в інших профільних навчальних закладах України.

За роки навчання ліцеїсти ставали неодноразовими переможцями різноманітних художніх конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, а також переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.