Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на презентацію проекту доповненої реальності

556
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

24 червня 2019 р. о 12 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул І. Франка, 154) відбудеться презентація проекту «Створення смартфонного додатку доповненої реальності для експонатів Львівського музею Михайла Грушевського», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Під час презентації усі, хто завітають до музею матимуть змогу детальніше познайомитися із проектом, який передбачає створення 20 тривимірних моделей. Серед яких, насамперед, меморіальна вілла та речі родини Грушевських, а також львівський пам’ятник, присвячений історику.

Всі тривимірні об’єкти будуть зібрані у наборі листівок. Використовуючи камеру смартфона відвідувачі зможуть безкоштовно завантажити створений додаток для перегляду тривимірних моделей музейних предметів на відповідних листівках.

Лялечка декоративна. Експонат, з фондово колекції музею, що буде віскановано в під час роботи над проектом
Лялечка декоративна. Один з експонатів фондової колекції Музею Михайла Грушевського у Львові, який буде відскановано під час роботи над проектом

Про стратегію роботи над проектом розповість його координатор – учений секретар музею Софія Легін.

На презентації партнери музею – ТзОВ «СКАЙРОН» –  представлять всі етапи праці над проектом на прикладі проведених ними робіт із сканування пам’яток архітектури.

Окрім того, в рамках проекту передбачається майстер-клас із сканування меморіальної вілли, орієнтовну дату проведення якого озвучать на презентації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.