Львівський історичний музей експонує виставку “Збройні Сили України. Воїни Світла”

455
Львівський історичний музей експонує виставку "Збройні Сили України. Воїни Світла"

У середу, 6 грудня 2017 року, у відділі Львівського історичного музею – «Арсеналі» (вул. Підвальна, 5) – урочисто відкрили виставку «Збройні Сили України. Воїни Світла».

 “Концепція проекту – презентація українського воїнства від найдавніших часів до сьогодні – військо часів Короля Данила, Козацтво, Січові Стрільці, УПА, сучасні Збройні Сили України. Ці періоди української історії відтворили реконструктори, а також представили експозицію військових одностроїв відповідних періодів”, – розповіли організатори виставки.

В «Арсеналі» презентували світлини та картини, які  присвячені подіям на сході України та яскравим моментам з життя військової служби. У великоформатних світлинах відображено героїчні будні українських захисників Вітчизни, військових капеланів, волонтерів та військових медиків. Проект супроводжують великомасштабні картини, в яких показано героїчну оборону Донецького аеропорту військовими Збройних Сил України.

У проекті використали також фрагменти виставки «Герої не вмирають», що експонувалась у столиці Литовської Республіки e м. Вільнюс на запрошення Міністра оборони Литовської Республіки. Також представлені артефакти з фронту. Автор концепції виставки – народний художник України Мирослав Откович.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.