Львівському музею “Тюрма на Лонцького” шукають генерального директора

327
Тюрма на Лонцького

Міністерство культури оголосило конкурс на посаду генерального директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», повідомляє SYLA NEWS

Вчора оголошення про відкритий конкурс оприлюднили на офіційному сайті Міністерства культури України. Документи на участь у конкурсі приймаються з 10 грудня 2018 року по 9 січня 2019 року включно.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми; – мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси (pyndykivska.u@gmail.com): вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, відповідальна особа – Пиндиківська Юлія Ігорівна, контактний телефон: (044) 234-39-93, електронна адреса: pyndykivska.u@gmail.com з позначкою «документи на конкурс «музей «Тюрма на Лонцького».

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити його професійні чи моральні якості. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Кваліфікаційні вимоги:

  • вища освіта;
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • вільне володіння державною мовою;
  • досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Також вчора Міністерство культури оприлюднило оголошення про набір кандидатур представників громадських організацій у сфері культури для включення до кладу конкусної комісії з добору на посаду гендиректора Національного музею-меморіалу “Тюрма на Лонцького”.

Детальніша інформація про конкурс і умови праці оприлюднена на офіційному сайті Міністерства культури у розділі “Вакансії“.

Нагадаємо, що для пошуку персоналу також можливо використовувати інтернет ресурси такі як сайт Jooble.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.